Büyükçekmece Peyzaj Bahçe Düzenleme Firması

Büyükçekmece Peyzaj ve bahçe düzenleme talepleriniz için ücretsiz ekpertiz hizmeti veren firmamız sizlerin taleplerine uygun projelendirme yapmaktadır. Bahçe peyzaj hizmetlerimizde öncelikli olarak talepleriniz dikkatlice dinlenerek not alınmakta, sonrasında uygulama yapılacak alan incelenmektedir. Bu işlemlerin tamamı peyzaj mimarlarımız tarafından yürütülmektedir.

Büyükçekmece Bahçe Düzenleme

Büyükçekmece Bahçe Düzenleme Firması

Peyzaj Tekliflendirme Hizmet Aşamaları Şu Şekildedir;

 1. Firmamızı aramanız ile ilk adım atılmış olur.
 2. Talepleriniz doğrultusunda telefon üzerinden fiyat verilme imkanı var ise fiyat teklifi direk telefon üzerinden verilmektedir. Genel olarak bitki, çim, toprak, taş alımlarında fiyat telefon üzerinden verilmektedir. Ancak Bahçe Düzenleme işlemleri için mutlaka keşif yapmamız gerekmektedir. Keşif için randevu günü ve saati belirlenir.
 3. Randenu günü peyzaj mimarımız sizleri ziyaret ederek talepleriniz dikkate alınarak saha incelemesi yapılır ve gerekli ölçüler alınarak fiyatlandırma ve gerek görülmesi durumunda 2 ve 3 boyutlu görsel peyzaj uygulaması yapılarak teklif tarafınıza iletilir.
 4. Aynı zamanda teklif öncesinde proje görsel üzerinden tarafınıza uygulaması anlatılmaktadır.
 5. Sizlerin değişim istekleri söz konusu olması durumunda revize çalışması yapılarak yeni bir teklif oluşturulur.
 6. Teklif son hali ile sizler tarafından onaylanması durumunda peyzaj projesi için uygulama sözleşmesi yapılır.
 7. Bahçe düzenleme çalışması belirli bir program eşliğinde başlatılır ve teslim tarihine göre tamamlanır.
 8. Çalışmalar esnasında peyzaj mimarımız gerekli kontrolleri yaparak peyzaj çalışmasının doğru şekilde tamamlanmasını sağlamaktadır.
 9. Projenin tamamlanması sonrasında sizlerin onayına sunulaktadır. Eğerki bir sorun yada küçük değişim talepleriniz olursa bunlarda değerlendirilmektedir. Aynı zamanda proje yapımı aşamasında küçük değişim talepleriniz de uygun bulunması durumunda projeye eklenmektedir.
 10. Son olarak ortalama 15 gün gerekli kontroller ve bakım süreçleride firmamız tarafından takip edilmektedir.

Büyükçekmece Peyzaj ve Fidanlık Firmaları

Büyükçekmece Peyzaj Firmaları ve Fidanlık Firmalarının sayısı oldukça fazladır. Bu nedenle kaliteli firma arayışı içerisinde olmanız sizler için önemli olmaktadır. Öz Peyzaj firması olarak Büyükçekmece’deki Bahçe Peyzaj firmaları arasına en iyi olma konusunda kendini sürekli yenilemektedir. Fidanlık açısından Büyükçekmece bu konuda çok fazla bitki ve fidanlık satış firmasına sahip. Öz Peyzaj olarak müşterilerimiz daha uygun rakamlara bitki, meyve ağacı, rulo çim ve çiçek alabilmesi için üretim merkezlerinden tedarik etmekteyiz.

Büyükçekmece’de Mimaroba, Mimarsinan, Sinanoba, Tepekent, Güzelce ve Kumburgaz gibi semtler için peyzaj bahçe düzenleme hizmet taleplerini firmamıza bildire bilirsiniz.

Büyükçekmece Peyzaj

Büyükçekmece Peyzaj Firmaları

Öz Peyzaj Büyükçekmece Bahçe Düzenleme İşleri

Büyükçekmece Bahçe Düzenleme alanında bir çok alternatif hizmet sunmaktayız. Personellerimiz işinin ehlidir ve verilen tüm hizmetlerde en uygun fiyat politikasını uyguluyoruz.

Hizmet seçeneklerimizin listesi;

 1. Rulo ( Hazır ) Çim Yapmak
 2. Otomatik ve Damlama Bahçe Sulama Sistemlerinin Kurulması
 3. Bahçe Aydınlatma ürün temini ve alt yapı kurulumu
 4. Drenaj ve İzolasyon Yapımı
 5. Bitki, Çiçek, Meyve Ağacı, Çam Ağacı Temini ve Dikimi
 6. Ağaç Budama, Dikme ve Sökme
 7. Bahçe ve Bitki İlaçlama
 8. Bahçe Bakımı ( Periyodik )
 9. Çim havalandırma ve Çapalama 
 10. Bahçe Düzenleme ve Dizaynı
 11. Sert Zemin ve Yürüyüş Yollarının Yapımı
 12. Duvar Yapımı ve Onarımı
 13. Kamelya ve Marangozluk işlemleri

Öz Peyzaj olarak sizlere her zaman en iyi hizmeti kurumsal hizmet anlayışı ile profesyonel olarak sağlamakta olacağız. 7/24 firmamızı arayarak taleplerinizi bildire bilirsiniz.