Çatalca Peyzaj Bahçe Düzenleme Tasarım Firması

Çatalca peyzaj ve bahçe tasarımı hizmetlerinde Öz Peyzaj olarak nitelikli hizmet anlayışını tüm çözüm ortaklarımız ile buluşturmaktayız. İlkesel ve kurumsal çalışma anlayışımızın kazandırdığı yüzlerce referans ile kişi ve toplulukların gereksinim duyduğu peyzaj uygulamalarını, bahçe tasarımını ve sair hizmetleri profesyonel kadromuz ile uygulamaktayız.

Peyzaj uygulaması ve bahçe tasarımı ihtiyacınca yenilikçi ve nitelikli çalışma anlayışı ile akla ilk gelen marka olan Öz Peyzaj, Çatalca ve semtleri olan Karacaköy, Binkiliç, Çakıl, Ferhatpaşa, Ovayenice, İzzettin, Çiftlikköy, Kaleiçi‘nde ihtiyaca yönelik nitelikli hizmetini ulaştırmaktadır.

Peyzaj uygulamalarında dünyayı takip etmekte ve güncel yenilikleri mevcut projelerine tatbik etmek suretiyle tüm müşterilerini bu yenilikçi hizmet çözümleri ile buluşturmaktadır. Peyzaj uygulamarı başta olmak üzere benzer faaliyet alanlarında hizmet veren firmamız iletişimin gücüne inanmakta ve hizmet talep eden çözüm ortaklarını hassasiyetle dinleyerek ihtiyaca en iyi yanıt veren çözüm ile çalışmalarına başlamaktadır.

Çatalca Peyzaj Firması

Çatalca Peyzaj Firması

Bahçe Peyzaj Düzenlemeleri sıkça talep edilen hizmetlerin başında gelir. Kişiler alacağı peyzaj ve bahçe tasarımı hizmetinin uzman eller nezaretinde sağlanmasını arzu eder. Bu beklentiye yanıt vermek adına kadrosunu ehliyet ve liyakat standartlarını gözeterek oluşturan markanız Öz Peyzaj, yüzlerce proje tamamlamanın kazandırdığı yüksek deneyim ile en kapsamlı hizmet anlayışını sunmaktadır.

Bahçe Peyzaj Uygulamaları söz konusu olduğunda farklı projeleri ile çözüm ortaklarını memnun etmeyi başaran peyzaj markamız Öz Peyzaj en nitelikli hizmetin sağlanabilmesi adına geniş bir uzman envanterine sahiptir. Kadro yetkinliğini her geçen gür artıran firmamızda başta;

 • Peyzaj mimarları,
 • Ziraat Mühendisleri,
 • Görsel şablon çizimleri yapan grafik tasarım ekibi,
 • Saha uzmanları,

Olmak üzere birçok profesyonele sahiptir. Çatalca peyzaj ve bahçe tasarımı hususunda üstün ve başarılı kadrosu ile dünyayı yakından takip eden markamız çözüm ortaklarına, alışılagelmişin çok ötesinde modern tasarımların kapısını aralarken kaliteden ve cazip fiyatlandırmadan ödün vermemektedir.

Öz Peyzaj olarak brief hizmeti sunuyoruz. Hizmet kapsamında mevcut durumunuza ilişkin bilirkişi ekibimiz ile teknik ve fiziki raporlar çıkarmakta ve eksik yönlere ilişkin bilgilendirme sağlamaktayız. Bu sayede bizlerden alacağınız peyzaj ve bahçe düzenleme hizmetinin nasıl bir hizmet olması gerektiğini daha net belirleyebilecek, ihtiyaçlarınız doğrultusunda çalışmalar talep edebileceksiniz.

Çatalca Bahçe Peyzaj Düzenleme Firmaları

Çatalca peyzaj ve bahçe düzenleme firmaları bakıldığı takdirde oldukça fazladır. Ancak her konuda olduğu gibi nicelik değil nitelik önemlidir. Dolayısıyla sayıca fazla olan peyzaj firmaları, gerçekte var olan ihtiyaca ve talebe en iyi yanıtı verebiliyor mu sorusunu sormak gerekir. Başarılı, yenilikçi, pratik ve konforlu bir hizmeti sunan firma sayısı ne yazık ki oldukça sınırlıdır. Bizler Öz Peyzaj olarak başta Çatalca ve semtleri olmak üzere bu anlamda ihtiyaca en nitelikli yanıtı vermek adına gerek kadro gerek kurum gerekse teknik açıdan sürekli kendimizi geliştirmekte ve sayede bugün aranan marka olmanın gururunu yaşamaktayız.

Çatalca peyzaj firmaları arasında en doğru adresten hizmet almak için nasıl bir kritere sahip olunmalıdır, firmalar hangi kriterler ışığında değerlendirilmelidir? Bu sorulara verilen doğru yanıt sizi doğru hizmete yönlendirir. O halde firma seçiminde kullandığınız kriterlere şu kriterleri de ekleyebilirsiniz:

 • Kurumsal kimliğe sahip, online platformda da yer edinen bir marka olup olmadığını, söz konusu firmanın web sitesini etüt ederek anlayabilirsiniz.
 • Hizmetin yasal prosedüre uygun bir şekilde sağlanıp sağlanmadığı da oldukça mühimdir. Bu doğrultuda vergi levhası talep ediniz.
 • İlgili firmaya ait “Google”, “Facebook”, “Instagram” veya “Şikayetvar” gibi platformlar üzerinden araştırmalar yapınız. Bu araştırmalar sayesinde firmanın daha önceki hizmetlerinin başarısına ilişkin müşterilerin deneyimlerini öğrenebilirsiniz.
 • Firma ile sağlanan iletişimde muhatabınızın sizinle ne şekilde konuştuğu, yeterli briefi sağlayıp sağlamadığı ve yeterliliğini değerlendirebilirsiniz.

  Çatalca Bahçe Düzenleme

  Çatalca Peyzaj

Başta ifade edilen kriterler olmak üzere yetkin, deneyimli ve başarılı bir firma olmak için sahip olunması gereken kriterlere sahip olan firmamız Öz Peyzaj olarak her yeni güne kendimizi nasıl geliştirebiliriz sorusuna yanıt arayarak başlamakta ve bu doğrultuda daha nitelikli işler yapabilmek adına özenle çalışmaktayız.

Öz Çatalca Peyzaj Bahçe Düzenleme Hizmetleri

Öz Peyzaj firması olarak profesyonel hizmet anlayışı ile bir çok farklı hizmet seçeneği sunmaktayız.

 • Hazır ( Serme ) Rulo Çim Uygulamaları, Çim Temini ve Çim tohumu Ekimi
 • Bahçe Sulama Sistemleri ( Damlama Sulama, Otomatik Sulama, Zaman Ayarlı ve Kademeli Sulama )
 • Bahçe, Çiçek, Ağaç ve Çim ilaçlama, Gübreleme, Havalandırma işlemleri
 • Bahçe Aydınlatma Kurulumu, Bakımı, Onarımı ve malzeme temini
 • Toprak, Bitki, Ağaç, Çiçek Fidanlık ihtiyaçlarının tamamının temini ve dikimi
 • Bostanlık, Meyvelik ve Sebzelik yapımı fidan ve tohum temini
 • Çatalca Drenaj Yapımı ve İzolasyon, Yalıtım çözümleri
 • Bahçe Panel, Jilet ve Tel bakım, onarım ve sıfırdan kurulum hizmetleri
 • Dolomit, Çakıl, Perlit, Torf taşların temini ve uygulaması