Edirne Peyzaj Bahçe Düzenleme Uygulama Firmaları

Edirne Peyzaj Uygulama çalışmalarında ehil personel yapısı ve birinci sınıf malzeme kullanımı ile Öz Peyzaj hizmetinizdedir. Edirne ve Enez, Havsa, İpsala, Keşan, Lalapaşa, Meriç, Süloğlu, Uzunköprü ilçeleri için hizmet vermekteyiz.

Edirne Peyzaj Firmaları arasında siz değerli müşterilerimiz için en iyi sonucu elde etmek adına her zaman kendimizi geliştirmeye yönelik çalışmalar yürütmekteyiz. Hizmetlerimizin tamamını bilinçli ve yeterli terübeye sahip personellerimiz tarafından yapılmaktadır. Peyzaj firmaları arasında farklı bakış açısı ile farkımızı sizlere yanıtmak ve bu konuda başarılı olmak ticari kardan çok daha değerlidir bizler için. Öz Peyzaj olarak Bahçe düzenleme çalışmaları bizler için adeta bir sanat dalıdır ve bu bakış açısı ile titizlik ile hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Hedefimiz Edirne ilimizde en çok referansa sahip peyzaj firması olmaktır. Çünkü sizler için en doğru hizmeti olması gereken teknik bilgi ve birinci sınıf malzeme ile yerine getiriyoruz. Edirne ilimizde peyzaj anlamında hüsran yaşamış kimsenin olmasını istemiyoruz.

Edirne Bahçe Peyzaj

Edirne Bahçe Peyzaj Firması

Edirne Bahçe Düzenleme, Bakım ve Onarım Firmaları

Edirne Bahçe Düzenleme ve varolan bahçelerinizin periyodik bakımları için bir çok alternatif hizmet seçeneğimiz mevcuttur. Hizmetlerimizde %100 müşteri memnuniyet hedefini başarı olarak kabul etmekteyiz. Bahçe düzenleme hizmet seçeneklerimiz şu şekildedir;

  • Ağaç Budama, Söküm ve Dikme İşleri ; Var olan ağaçların periyodik senelik budama işlemleri, kurumuş olan ağaçların sökülmesi veya bahçeniz için yeni almış olduğunuz ağaçların dikimlerini yapmaktayız.
  • Hazır Rulo Çim Serme ve Çim Tohumu Ekiminin Yapılması ; Bahçeniz için gerekli zemin düzenlemelerinin yapılması sonrasında taleplerinizin doğrultusunda hazır çim uygulaması yada çim tohumu ekimini yapıyoruz. Bahçenin durumuna göre bölgesel olarak gölge çimi, osmanlı çimi veya normal fileli çim serimi yapmaktayız. Çim tohumu ekimi olur ise belirli dönemlerde ara çim ekimi yapılmaktadır.
  • Otomatik Damlama Bahçe Sulama Uygulaması ; Bahçenizdeki çimlerin düzenli sulanması için otomatik sulama sistemi, ceviz, meyve ağacı ve bostanlık olarak kullandığınız bölümler için ise damlama sulama sistemlerini kurmaktayız.
  • Bitki Temini ve Dikimi ; Talep ettiğiniz tüm bitki, çiçek ve ağaçların temini tarafımızca yapılarak uygun şartlar oluşturarak dikimlerini yapmaktayız. Zamanında yapılan tüm dikimlerde memnuniyet garantisi veriyoruz.
  • Edirne Drenaj Yapımı ve İzolasyon Uygulaması ; Drenaj uygulaması mutlaka gerekli incelemeler sonrasında gerek duyulması durumunda yapılmalıdır. Aynı zamanda bahçelerinizdeki yapılar için yalıtım ve izolasyon hizmetimizde vardır. İzolasyon ve yalıtım için özel olarak temin ettiğimiz standartların dışına çıktığımız malzemeler kullanmaktayız.
  • Bahçe Çim, Ağaç, Bitki ilaçlama hizmetleri ; Ziraat mühendisimizin yönlendirmesi ve gerekli incelemeleri yapması sonrasında en uygun ilaç çeşitleri belirlenerek tecrübeli ekiplerimiz tarafından uygulaması yapılmaktadır. Bahçe ilaçlama işini mutlaka işinin ehli bilgili firmalar yada kişiler tarafından yapılmasını öneriyoruz. Maaliyet uygunluğu nedeni ile tercih edilecek işin ehli olmayan kişi yada firmalar nedeni ile geri dönüşü olmayan hasarlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz bahçenizde.
  • Bahçe Aydınlatma ( Işılandırma ) ; Anahtar teslim olarak bahçeleriniz için tüm elektrik alt yapısını kurmaktayız. Aydınlatma malzemelerinin temininide yaparak sizler için gerekli projelendirme ve uygulaması yapılmaktadır. Aynı zamanda var olan aydınlatma sistemlerinizin tüm bakım, onarım ve tamirleri tarafımızca yapılmaktadır.

Edirne bahçe peyzaj firması olarak Öz Peyzaj hizmet seçeneklerimizin bazılarını yularıda listeledik. Ancak listede yer almayan bir çok bahçe yapı işleriniz için firmamızdan fiyat teklifi ve ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz.

Edirne Peyzaj Uygulama Peyzaj Mimarı Hizmetleri

Edirne peyzaj uygulama hizmetlerimiz yanında projelendirme uygulamalarıda yapmaktayız. Peyzaj mimarlarımız taleplerinizi değerlendirerek uygulama yapılacak alanıda inceleyip gerekli ölçümleri alarak projelendirme aşamasını yerine getirmektedir. Bu sayede çalışma yaptıracağınız alan için işe başlanmadan son halini göre fırsatını yakalamış oluyorsunuz.

Öz Peyzaj Firmamızı 7/24 arayabilirsiniz. İletişim sayfamızda bir çok alternatif iletişim seçeneğimiz mevcuttur.