Silivri Peyzaj Bahçe Düzenleme Tasarım Uygulaması

Silivri Peyzaj, Bahçe Düzenleme ve Tasarım Uygulamaları alanında hizmetinizdeyiz. Öz Peyzaj firması olarak ilk hedefimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyetidir. İstanbul ilimize bağlan olan silivri ilçemizin her noktasında ihtiyacınız olan peyzaj bahçe düzenlemeleri için ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz. Aynı zamanda peyzaj ürünlerinin tedariği noktasında da hizmet vermekteyiz.

Silivri semtleri olan Selimpaşa, Ortaköy, Kavaklı, Gümüşyaka, Değirmenköy, Çanta, Akören, Bekirli, Çayırdere, Çeltik, Yolçatı, Büyük ve Küçük Sinekli, Çavuşlu, Kılıçlı’da bahçe düzenleme talepleriniz için haftanın tüm günleri Öz Peyzaj firmamızı arayarak ücretsiz keşif isteye bilirsiniz.

Silivri’de Peyzaj İşi Yapanlar Peyzaj Firmaları

Silivri’de Peyzaj işi yapan firmaların sayısı çok fazla değildir. İstanbul merkezine uzak olması nedeni ile genelde peyzaj firmaları silivri bölgesinden uzak durmuşlardır. Öz Peyzaj olarak Silivri firmamız için hizmet verdiği ana ilçeler arasında yer almaktadır. Aynı gün ücretsiz keşif imkanı ile hizmet vermekteyiz. Peyzaj firmaları yerine bahçıvanların sayısı çok daha fazladır. Ancak peyzaj gibi canlı bitkilerle yapılan çalışmalarda firma garantisinin önemi büyüktür. Bu nedenle mutlaka faturalı ve sözleşmeli hizmet alımı gerçekleştirmenizi tavsiye etmekteyiz.

Silivri ilçemiz İstanbul’un yüz ölçümü olarak en büyük ilçeleri arasında yer almaktadır. Bu nedenle peyzaj sektörünün bu bölgede gelişmesi adına Öz Peyzaj firması olarak yenilikçi çözümler için çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Özellikle bitki temini, hazır çim, meyve ağacı temini, otomatik sulama parçaları temini gibi bir çok konuda çözüm odaklı yenilikler için çalışıyoruz.

Öz Peyzaj Çalışma Saatleri ( Haftalık )

Pazartesi 07:30 – 23:00
Salı 07:30 – 23:00
Çarşamba 07:30 – 23:00
Perşembe 07:30 – 23:00
Cuma 07:30 – 23:00
Cumartesi 07:30 – 22:00
Pazar 07:30 – 21:00

Öz Peyzaj Bahçe Düzenleme Hizmet Seçeneklerimiz Nelerdir?

Öz Peyzaj firması olarak Silivri’de Bahçe Peyzaj düzenleme alanında onlarca hizmeti tek çatı altında topladık. En iyi ekipman ve deneyimli personel yapımız ile her zaman memnuniyet garantisi ile çalışmaktayız.

Otomatik ve Damlama Sulama Sistemleri ; Bahçeleriniz için sıfırdan otomatik, manuel, damlama, kademeli, zaman ayarlı sulama sistemlerini kurmaktayız. Aynı zamanda var olan sulama sistemlerinin bakım, onarım ve tamirleri de teknik ekiplerimiz tarafından çözüme kavuşturulmaktadır. Sulama ekipmanları da üretici firmalarındaki  bayiliklerimiz sayesinde çok uygun fiyatlara temin edilmektedir. Silivri otomatik sulama uygulamaları konusunda bir çok referansa sahibiz. Talep etmeniz durumunda teklif öncesi referans bilgisi tarafınıza iletilecektir. Otomatik sulama sistemleri sizlere bir çok avantaj sağlamaktadır.

  1. Zaman bulamama nedeni ile sulaması yapılmadığı için kuruyan çim, ağaç ve bitkileriniz olmayacaktır ve bahçeniz daima yeşilliğini koruyacaktır.
  2. Su tasarrufu sağlayacaktır. Homojen olarak yapılması oldukça zor olan elle sulama nedeni ile gereğinden fazla su kullanımı olacaktır.

Hazır ( Rulo ) Çim Serme Uygulaması ; Bahçeleriniz için özel olarak üretilen hazır canlı çimler rulo olarak kesilerek sizlerin bahçelerine getirilerek serimi yapılmaktadır. Bu sayede çok hızlı olarak bahçeniz yem yeşil bir çim görünüme sahip olacaktır.

Hazır Çim Serimi Uygulama Adımları;

  1. Çim serilecek alanın kaba temizliğinin yapılması
  2. Kot farklı olan bölümlerin giderilmesi
  3. Karışımlı gübreli toprağın getirilip serilmesi
  4. Tesviye işleminin yapılarak silindir çekilmesi
  5. Hazır çimin serim işleminin yapılması ve ilk suyun verilmesi
  6. Çim üstü silindir çekilmesi ve her zaman olmasada gerekli olduğu durumlarda daban gübresi atılması
  7. 10 Gün sonrasında çim biçme işleminin gerçekleştirilmesi

Silivri Hazır Rulo Çim Serimi uygulamalarında onlarca referansa sahip olmanın verdiği güven ve tecrübe ile hizmetinizdeyiz. Çim serimi yapılacak alanın büyük yada küçük olmasına bakılmaksızın tüm talepleriniz için fiyat teklifi vermekteyiz.

Hazır Rulo Çim Uygulaması

Hazır Rulo Çim Uygulaması

Hazır Rulo Çim Serimi

Hazır Rulo Çim Serimi

Hazır Rulo Çim Firması Silivri Peyzaj

Silivri Drenaj Yapımı Uygulaması ; Drenaj Yapımı özellikle kod farkı olmayan düz alanlar için mutlaka yapılasını önermekteyiz. Silivri gibi aşırı yağmur alan bölgeler için hazır çim serimi öncesi drenaj alt yapısı yapılmalıdır. Drenaj sayesinde çim üzerinde kalan fazla suyun emilimi gerçekleştirilerek çimlerin çürümesi yada su baskını gibi olmusuz durumların önüne geçilmektedir.

Drenaj Uygulamalarının bir çok alternatif seçeneği mevcuttur. Bu seçeneklerin hangisinin uygulanacağı konusu ise sahanın detaylı incelenmesi sonucu belirlenmektedir. Drenaj uygulamalarında suyun bir kanala yada kot farklı olan bir bölgeye boşaltımı mutlaka sağlanmalıdır. Aynı zamanda mıcır kullanımı doğru çapta drenaj borusunun kullanımı gibi detaylara dikkat edilmelidir. Öz Peyzaj firması olarak garantili uygulama hizmeti vermekteyiz. Ve her zaman hizmetimizin arkasında olduğumuzu taahhüt ediyoruz.

Sert Zemin, Yürüyüş Yolu, Açık Otopark Yapımı ; Bahçe içerisine yaptırmak istediğiniz sert zemin uygulamaları, yürüyüş yolu ve araçlarınız için taş uygulamaları ile otopark alanlarını oluşturuyoruz. Kilit taşı, Betonerme, Bordür, Parke Taşı kullanarak yaya yolu, bisiklet yolu, oyun alanı gibi bölümleriniz yapılmaktadır. Özel tasarımlar, tarafınıza sunularak onayınız sonrası malzeme seçimi yapılarak uygulamaya geçilmektedir. Silivri Sert Zemin talepleriniz için hizmetinizdeyiz.

Kullanılacak malzemeler birinci sınıf kalitede olup direk fabrika çıkışlıdır. Bu sayede her zaman sizlere en uygun malzeme fiyatı vermekteyiz. Hizmetlerimiz arasında var olan yürüyüş yollarının bakım, onarım ve tamirleride vardır. Ücretsiz olarak keşif talebinde buluna bilirsiniz. Veya bizlere whatsapp üzerinden görsel paylaşımı yaparak fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Ağaç Budama, Sökülü ve Dikimi ; Silivri Ağaç Budama ve Sökümü için sepetli vinç, asansör kullanımları da dahil olmak üzere hizmet vermekteyiz. Kavak Ağacı, Çam ağacı, Meyve ağaçları, Çalılar gibi tüm bitki ve ağaçlarınız için talepte buluna bilirsiniz. En uygun ekipman ve deneyimli personel yapımız ile doğru ve bilinçli şekilde budama, dikim ve söküm işlemlerini yerine getiriyoruz.

Ağaç budama ilemlerinde tecrübe çok önemlidir. Özellikle bina arasında bulunan, yüksek gerilim hatlarına yakın olan veya yapılarınız üzerine uzanmış ağaçların budanması ve kesilmesinde çok özenli hareket edilmelidir.

Bitki Temini ve Dikimi ; Silivri Bitki temini ve dikimi konusunda fidanlığımız ile hizmetinizdeyiz. Aradığınız tüm bitki, çiçek ve ağaçlar için bizleri öncelikle bilgilendirmeniz durumunda üretici firmalar ile iletişime geçililerek teminleri yapılmaktadır. Aynı zamanda saksıda olan bitki, çiçek ve ağaçların doğru yöntemlerle çıkartılıp kurumasına izin vermeden dikimi yapılmaktadır.

Silivri Bahçe Aydınlatma Projelendirme ve Uygulaması ; Silivri ve diğer İstanbul’daki yerleriniz için Bahçe aydınlatma ( ışıklandırma ) projelendirmesi ve uygulamasını yapmaktayız. Peyzaj çalışması yaptırdığınız bahçeleriniz için hem aydınlatma hemde görsel bir şölen istiyorsanız  firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Elektrik teknisyenlerimiz talepleriniz doğrultusunda projelendirme, elektrik ürünleri ve uygulama konusunda çalışmaları hazırlayarak sizlere en uygun fiyat teklifini sunacaktır. Aynı zamanda mevcutta olan aydınlatma sistemlerinizin bakım, onarım ve tamirleri de tarafımızca yapılmaktadır.

Silivri Bahçe Çiti Bahçe Panel, Jilet, Tel Çit Yapımı ; Bahçelerinizin peyzaj çalışmaları sonrası ortaya güvenlik problemi çıkmaktadır. Bunun için panel çit ve jilet tel uygulaması yapmaktayız. Bahçenizin çevresi en uygun şekilde beton üstüne direkleri çakılarak çit döşenmektedir. Aynı zamanda görsel olarak uyumlu olması en uygun renk seçimi yapılmaktadır. Panel çitler dışında tahta çit uygulamamızda mevcuttur.

Silivri Bahçe İlaçlama ve Gübreleme ; Bahçelerinizde bulunan ağaç, çim ve çiçekleriniz için belirli periyotlarla ilaçlama ve gübreleme yapılması gerekmektedir. İlaçlama işlemi belirli periyotlarla yapılamaması durumunda hastalıklar baş gösterecektir. Geç kalınan ilaçlama sonrası bitkiler kaybedilecektir. Ziraat tecrübesi olan personellerimiz doğru ilaçlama ile bahçenizi hastalıklardan korumaktadır.

Silivri Marangoz Pergola, Kamelya, Merdiven, Çit Uygulamaları ; İşinin ehli marangozlarımız sayesinde bahçeleriniz için talep ettiğiniz kamelya, dinlenme alanları, mangalık, merdiven gibi alanlar yapılmaktadır. Kullanılacak olan malzemeler tarafımızca temin edilmekte olan sizlerin temin ettiği malzemeler ilede çalışma yapılmaktadır. Bahçeleriniz için peyzaj ne kadar önemli ise marangoz ürünleri de görsellik ve kullanım için önelidir. Bahçe içerisinde kamelya da çay içmek veya kahvaltı yapmanın güzelliği bir başkadır.

Çim Kesme Ve Çim Havalandırma; Çimler düzenli olarak kesilmesi gerekmektedir. Özellikle 15 günde bir çim kesme işlemi mutlaka yapılmalıdır. Aynı zamanda senede 2 defa çim havalandırma işlemi yapılmalıdır. Çim havalandırma sayesinde çimlerin dipleri açılacak ve daha iyi çıkması sağlanacaktır. Çim havalandırma işlemi ile uygulama videomuz aşağıda yer almaktadır. Silivri başta olmak üzere İstanbul’da bir çok ilçe ve semt için hizmet vermekteyiz. Çim havalandırma videomuzu youtube üzerinden izleye bilirsiniz.


Biolojik Gölet ve Havuz Yapımı; Silivri ilçemizde site ve villa bahçeleri için sıfırdan havuz yapmaktayız. Veya var olan havuzun yeniden tasarlanması içinde talepte buluna bilirsiniz. Aynı zamanda canlı gölet olarak isimlendirdiğimiz biolojik gölet yapımı hizmetimizde vardır. Anahtar teslim havuz yapımı için projelendirme yapılmaktadır.

Dikey Bahçe Yapımı; Dikey bahçe çalışmaları özellikle sitelerin ve vilların giriş kapılarına yakın bölümlerde uygulanmaktadır. Dikey bahçenin demir doğrama, sulama tesisatı, canlı ve yapay çim uygulamaları gibi çalışmaların tamamı firmamız tarafından yapılmaktadır.

Çocuk Oyun ve Park Uygulamaları; Çocuklarınız için site, villa ve yazlıklarınız için özel oyun gruplarının kurulumlarını yapmaktayız. Zemin hazırlığı, oyun gruplarının kurulumu gibi tüm ihtiyaçlarınız için firmamızı arayabilirsiniz.

Dış Mekan Fitness Spor Aletleri; Spor yapabileceğiniz özel alanların oluşturulması ve makinelerin temini ve kurumu gibi tüm işleri anahtar teslim olarak yerine getiriyoruz. Silivri ve İstanbul’un her ilçesi için hizmet talebinde buluna bilirsiniz.

Saksı Uygulamaları; Dış mekan ve iç mekan için özel olarak üretilen saksı modellerimiz ile harika görünümler elde edebilirsibiz. Saklanır bilir su haznesi ve tekerlek sistemi mevcuttur.

Çim Tohumu Uygulamaları ; Çim tohumu ekimi, rulo çim uygumalarına göre çok daha uygun fiyatlara yapılmaktadır. Bu nedenle bahçe peyzaj çalışmalarının en büyük maliyetleri arasında yer alan hazır çim maliyetinden kurtulmuş olursunuz. Öz peyzaj firması olarak yapılan ekim sonrası ara ekim ile stabil ve homojen bir yapı oluşturulmaktadır.

Silivri Bahçe Bakımı; Bahçeleriniz için tek seferlik temizlik işlemleri yapıbilinmektedir. Bu işlemlerde çim kesimi, ağaç budama, çalı temizliği, ot ilaçlama gibi bir çok hizmet bir aradadır. Aynı zamanda periyodik haftalık bahçe bakımı hizmetinizde vardır. Bu hizmetimizde ise düzenli olarak bahçivanlık hizmeti verilmektedir. Sözleşmeli olarak ve belirli bir şartname üzerinden hizmet verilmektedir.

Öz Peyzaj firması olarak hizmetlerimiz yukarıda listelenmiştir. Hizmetlerimizin tamamında sizlerin memnuniyeti başarı hedefi olarak belirlenmiştir.