Çatalca Hazır Rulo Çim Temini Uygulaması

Çatalca Hazır Rulo Çim Temini ve Uygulama hizmeti vermekteyiz. Çatalca ilçemiz ve ilçemize bağlı olan inceğiz, subaşı, kabakça, binkılıç, çanakça, çakıl, kestanelik, gökçeali, ihsaniye, çiftlikköy, oklalı, akalan semtleri için hazır rulo çim tedariği sağlamaktayız. Serme Çim, Canlı Çim gibi farklı isimlerlede anılan hazır çimler özel tarlalarda üretilmekte ve rulo halinde kesilerek ürün haline getirilmektedir.

Çatalca Hazır Rulo Çim Uygulama Referanslarımız genel olarak özellikle Green Life Tiny House Projelerinde yer almaktadır. Green Life Projeleri olan İnceğiz Green Life, Şubası Green Life, Kabakça Green Life, Akalan Green Life, My Garden Green Life projeleridir.

Çatalca Hazır Rulo Çim M2 Fiyatları Nedir?

Çatalca Hazır Rulo Çim M2 fiyatları çok değişkendir. Çünkü bir çok üretici sahası mevcuttur. Öz peyzaj olarak sizlere unu fiyat aralıklarını içeren bir fiyat tablosu oluşturacağız. Ancak şunu belirtmek gerekir ise alacağınız çimin m2’si ve bölgesine göre fiyatlar ve nakliye ücretleri değişmektedir.

  • Edirne İpsala ( Türk Çim, Gür Çim ) Nakliye Dahil Ortalama M2 Fiyatları 145 Tl – 200 TL arasındadır. ( Uygulama hariç teslim fiyatıdır. )
  • Kocali / Sakarya ( Zümrüt Çim ) Nakliye Dahil Ortalama M2 Fiyatları 160 TL – 220 TL  arasındadır. ( Uygulamaa Dahil Değildir. )
  • Silivri Değirmenköy ( Onur Çim, Vahit Çim )  Nakliye Dahil Ortalama 110 TL ile 145 TL arasındadır. ( Uygulama Hariç )
  • Arnavutköy Bolluca ( Gül Çim ) Nakliye Dahil Ortalama 115 TL  ile 150 TL arasındadır. ( Uygulamasız )

Yukarıda ki fiyatlar 2023 rakamlarından oluşmaktadır. 2024 fiyatları ortalama %30 civarında zamlı fiyatlar olacaktır. Ayrıca nakliya fiyatlarını şuan kestirmemiz mimkün olmadığı için Öz Peyzaj firmamızı arayarak en doğru güncel fiyatları öğrene bilirsiniz.

Çatalca Hazır Rulo Çim Serme ve Uygulama hizmeti için m2 fiyatları, Rulo Çim, Nakliye, İşçilik dahil M2 fiyatı 2023 için 230 TL ile 280 TL arasında değişmektedir. Uygulama yapılacak alanın m2 durumuna göre fiyatlar belirlenmektedir. 2024 Hazır Rulo Çim uygulaması fiyatları ise ortalama 300 TL ile 375 TL arasında değişkenlik gösterecektir.

Çatalca Hazır Rulo Çim Sık Sorulan Sorular ve Cevapları

1) Hazır Rulo Çim kaç gün serilmeden rulo halinde bekleye bilir?

Hava şartlarına bağlı olarak 2 gün bekleye bilir en fazla, ideal olan 24 saat içerisinde serim işleminin yapılmasıdır. Yoksa yanma ve kokma gibi sorunlar sizleri beklemektedir.

2) 1 Rulo Kaç m2’dir ve Ortalama Kaç Kg gelir?

1 Adet Rulo çim genel olarak yarım m2’dir ve ortalama 10 Kg çivarındadır. Ancak kalın kesilen ve ıslak olan rulo çimlerin ağırlığı 20 Kg kadar çıkabilmektedir.

3)1 Paletde Kaç M2 Hazır Rulo Çim vardır?

1 Paket de farklılık göstermek üzere 40 ile 50 m2 arasında hazır rulo çim vardır.

4) Hazır Rulo Çim Serimi öncesi ve sonrası silindir çekmek önemlimidir?

Silindir işlemi çim serme öncesi ve sonrası mutlaka yapılmalıdır. Çünkü doğru silindir işlemi yapılmaması durumunda çim ile toprak zemin arasında hava boşluğu kalabilir ve bunun sonucu olarak çürüme gerçekleşme ihtimali artacaktır.

5) Çim uygulama sonrasında kaç gün sonrasında ilk biçme işlemi yapılmalıdır?

Çim uygulaması sonrasında ortalama 10 ile 15 gün gibi bir süre sonrasında ilk çim biçme işlemi yapılmalıdır.

Sorularınız için bu cevaplar yeterli değiş ile lütfen yorum bölümünden bizlere istediğiniz soruları sorabilirsiniz. Aynı zamanda telefon numaramızdan veya whatsapp üzerinden firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Hazır Rulo Çim Tarla ve Uygulama Görselleri