Silivri Foseptik Çukuru Açma

Silivri Foseptik Çukuru Açma talepleriniz Öz Peyzaj ve Yapı Firması olarak memnuniyet ve hizmet garantili olarak yerine getirilmektedir. Tiny House, Hobi Bahçeleri, Konteyner ve Özel mülkleriniz için foseptik çukuru açma, büz koyma ve tüm bağlantıları tarafımızca yapılmaktadır. Silivri ilçemiz ve bu ilçemize bağlı olan Selimpaşa, Kavaklı, Kadıköy, Ortaköy, Çanta, Semizkumlar, Gümüşyaka, Balaban, Fener, Beyciler, Gazitepe, Akören, Büyük Kılıçlı, Seymen, Kurfallı, Yolçatı, Sinekli semt, köy ve mahallerin de hizmet verilmektedir.

Foseptik Çukuru ( Kuyusu ) Açma Adımları Ölçüleri ve Maliyeti Nedir?

Foseptik Çukuru Açma öncesi mutlaka saha incelenmesi için keşif yapılması gerekmektedir. Keşif sonrasında en doğru yer belirlenmelidir. En doğru foseptik kuyusu açma kriterleri şu şekildedir;

 • Foseptik arsa ve tarla içerisinde ev, konteyner veya tiny house mümkün olan en uzak noktada olmalıdır.
 • Foseptik Eğer arsada kod varki varsa kotun düşük bölümüne yapılmalıdır.
 • Foseptik derinliği 2.5 metre ile 3 metre arasında olabilir.
 • Sağlıklı bir foseptik kullanımı için Baca ( Büz, Künk ) 1000’lik olmalıdır. Ve son halkası fonik olmalıdr, beton kapağın içine düşme ihtimalini ortadan kaldırmak için.
 • Foseptik Kuyusunun açılma maliyetini etkileyen bir çok etken vardır. Derinliğin kaç metre olacağı, Bağlantı sisteminde kullanılacak malzemenin uzunluğu, Kepçenin sahaya ulaşma süresi ve çalışma saati gibi bir çok seçenek mevcuttur. En doğru fiyat teklifi için Öz Peyzaj firmamızı araya bilirsiniz.

Aynı zamanda sizlere özel Baca ( Büz, Künk ) kullanmadan beton kalıp dökme işlemi ile çok daha büyük foseptik hazırlamaktayız. Özellikle uzun süre kalınacak ve belediyenin ortak çıkış kanalları olmayan yerler için bu tür özel projeler talep edebilirsiniz.

Foseptik Açma ve Tamamlama İşlem Adımları Şu şekildedir;

 1. Öz Peyzaj firmamızı arayarak teklif almanız geremektedir.
 2. Fiyat teklifi onaylaması durumunda talep edilen gün ve saatte konuma gelmekteyiz.
 3. Kepçemiz öncelikle belirlediğimiz alan için talep edilen derinlikle çukuru açmaktadır.
 4. Çukur açılması sonrasında fabrikadan gelen büzler kepçe yardımı ile sırası ile kuyuya konmaktadır.
 5. Çıkan toprak uygun yere serilme işlemi yapılmakta.
 6. Eğer belediyenin ortak hattı var ise gerekli kanal açılarak bağlantı yapılmakta.
 7. Yapı ile foseptik arasında en uygun şekilde bağlantılar yapılarak işlem tamamlanmaktadır.

Öz Peyzaj olarak İstanbul’da Silivri, Komşu ilçeleri ve tüm semtleri için aynı gün Foseptik çukuru açma ve bağlantısının yapılması konusunda şimdi arayın ve teklif alın. Önce müşteri memnuniyeti ve 1’inci sınıf malzeme kullanımı diyoruz ve hizmetinizdeyiz.